POMIĘDZY PRACĄ A RODZINĄ-warsztaty cd3 Drukuj
Wpisał: Renata Kaczyńska-Maciejowska   
 

POMIĘDZY PRACĄ A RODZINĄ - Warsztaty cd 3


 

Zapraszamy Uczestniczki i Uczestników projektu EFS pn. „Akademia Kariery” na grupowe warsztaty rozwijające kompetencje kluczowe niezbędne w relacjach zawodowych oraz w godzeniu ról związanych z karierą i życiem osobistym w cyklu pn. „SUKCES W ZASIĘGU RĘKI”.

 

Harmonogram wstępny terminów kolejnych zajęć w ramach projektu (początek stycznia 2021):

 

  • „SUKCES W ZASIĘKU RĘKI. Marzenia * Cele * Plany * Motywacja - cz. I” – w dn. 05-06.01.2021 roku (wtorek, środa).
  • „POMIĘDZY PRACĄ A RODZINĄ – Warsztaty kreatywne – HAND MADE i DIY” – w dn. 07-08.2021 roku  (czwartek, piątek).
  • „SUKCES W ZASIĘKU RĘKI. Marzenia * Cele * Plany * Motywacja - cz. II” – w dn. 09-10.01.2021 roku (sobota, niedziela).

 

UWAGA! Powyższy wstępny harmonogram terminów zajęć może ulegać zmianom! Prosimy o sprawdzanie przed każdym terminem aktualnych informacji na stronie www.prospera.pl

 

Zajęcia zaplanowane są w godzinach 9.00-17.30 w Biurze Projektu przy ul. Morenowe Wzgórze 18 klatka 4 lok. 55 w Gdańsku-Morenie.

Zapewniony jest catering (przerwy kawowe, obiad).

 

Dojazd na zajęcia: tramwajem nr 12 – do przystanku Migowo, autobusami nr 127 lub 130 - do przystanku Zacna lub Wołkowyska, autobusem nr 155 do przystanku Jasień PKM, a także kolejką PKM – do przystanku PKM Jasień (następnie – kilkaset metrów spacerem lub autobusami: 127, 130).

 

Bardzo uprzejmie proszę o zasygnalizowanie specyficznych indywidualnych potrzeb i konieczności pomocy związanej z umożliwieniem udziału w w/w zajęciach.

 

W trosce o nasze wspólne dobro, z uwagi na trwającą pandemię Covid-19, bardzo uprzejmie prosimy o rezygnację z udziału w zajęciach oraz pozostanie w domu w przypadku pojawienia się nawet łagodnych objawów infekcji u siebie i/lub innych osób wspólnie zamieszkujących czy często kontaktujących się. Na zajęciach, realizowanych w małej grupie, zachowujemy zasady profilaktyki zdrowotnej: częste mycie rąk, zachowanie dystansu fizycznego, noszenie maseczek lub przyłbic ochronnych itp.

 

Uprzejmie proszę o każdorazowe potwierdzenie osobistego udziału – np. telefonicznie lub SMS-emnr 601 910 509.

 

 

UWAGI DOTYCZĄCE HARMONOGRAMU ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH:

 

Zajęcia indywidualne (np. indywidualne sesje doradztwa edukacyjno-zawodowego – Bilans Kompetencji, coaching, usługi pośrednictwa pracy, sesje poradnictwa psychologicznego itp.) realizowane są w Biurze Projektu i/lub w miejscach i terminach na bieżąco indywidualnie uzgadnianych z Uczestniczkami i Uczestnikami Projektu (z uwzględnieniem ich specyficznych potrzeb, np. związanych ze stanem zdrowia i godzeniem ról) w trybie ciągłym.

 

Studenci i Uczestnicy kursów językowych realizowanych przez Partnera Projektu, ATENEUM Szkołę Wyższą zajęcia odbywają na terenie siedziby Uczelni i/lub zdalnie - według indywidualnych planów zajęć dla danej osoby i toku formy kształcenia. Szczegółowe informacje dostępne są u Brokera Edukacyjnego, Pani Aleksandry Sikory, w Rektoracie – ul. 3-go Maja 25A Gdańsk-Śródmieście, I piętro.

 

Serdecznie zapraszam!

 

Kontakt:

Renata Kaczyńska-Maciejowska

kom. 601 91 05 09

e-mail: biuro@prospera.pl

www.prospera.pl

 

 


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

 
 
Gdańsk
Pokaz slajdów
PROJEKTY EFS
Team Management Leadership
Akademia Kariery
Partnerzy
Polska Izba Firm Szkoleniowych
Extended DISC Polska - Biznes w oparciu o ludzi
XX-lecie Gdańskiego Związku Pracodawców
www.szkoleniakonferencje.pl
Gościmy
Odwiedza nas 190 gości

 

 
 

Designed by Krzysztof Maciejowski & PixelBunyiP AD 2005